produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Atic Cromargan protect®: łyżka do serwowania

Opis produktu

Łyżka do serwowania Atic, czasem zwana łyżką do warzyw lub ziemniaków, jest niezbędna do sprawnego podawania jedzenia. Używana jest do warzyw, ryżu, ziemniaków, leguminy. Jest większa od zwykłej łyżki. Główka jest raczej okrągła, niż owalna, co ułatwia nabieranie jedzenia. Długi uchwyt ułatwia serwowanie przy stole.

Sztućce Atic z ponadczasowym designem i wyraźnymi konturami pasują do klasycznej i nowoczesnej zastawy. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ich harmonijne linie. Całą serię Atic charakteryzują zaokrąglone kształty i polerowana na wysoki połysk powierzchnia. Noże posiadają kute, łączone z uchwytem ostrze.

Sztućce wykonano ze szlachetnej stali nierdzewnej ze specjalną ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi Cromargan protect®. Dzięki temu sztućce są 150x bardziej wytrzymałe, niż zwyczajne sztućce ze stali nierdzewnej. Zarysowania nie pojawią się na nich nawet po latach użytkowania! Cromargan protect® stosowany jest we wszystkich często i intensywnie używanych sztućcach. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD: WM1106166340

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu