WMF

Szklanki do latte macchiato z podwójna ścianką Coffe Time 2 szt.

do ciepłych i zimnych napojów

  • 125,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WM0932482000
Marka: WMF
Seria: WMF Coffee Time
Designer: Jan Christian Delfs
Kolor / wymiary: Ø 8 cm, wys. 13 cm, obj. 270 ml
Materiał: nadaje się do zmywarki
szkło borokrzemowe

Opis produktu

Szklanki do latte macchiato z podwójną ścianką Coffe Time niemieckiej firmy WMF są wykonane z z żaroodpornego szkła borokrzemowego o objętości ok. 270 ml, co w zupełności wystarcza na jeden napój. Podwójna ścianka izoluje, nie parząc przy dotyku.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła szklanki nadają się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Można w nich podawać latte macchiato, grzane wino, poncz, ale też wodę lub mrożoną herbatę. Piękne szklanki podkreślą urok każdej chwili.

Szklanka z podwójna ścianką Coffe Time w skrócie:

  • Do ciepłych i zimnych napojów
  • Wykonane z żaroodpornego szkła borokrzemowego
  • Wymiary: wysokość 13 cm, objętość ok. 270 ml
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie zawiera dwie sztuki

Szklanki do latte macchiato z podwójna ścianką z serii Coffe Time dla miłośników wysokiej jakości kawy i pieknego designu. Nowoczesne, jednoznaczne linie serii Coffe Time zaprojektował niemiecki designer Jan Christian Delfs. Seria obejmuje wszystko, co niezbędne do parzenia i podawania dobrej kawy.

KOD PRODUCENTA: 09.3248.2000

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.