Szczotka do WC niska z matowej stali nierdzewnej AREO

Kod: BM68904
319 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szczotka WC z matowej stali nierdzewnej AREO będzie atrakcyjnym dodatkiem w każdej nowoczesnej toalecie. Jej prosty design z szerokim uchwytem, gładką powierzchnią i bez ostrych krawędzi pojemnika robi wielkie wrażenie. Pasuje również do mniejszych toalet, w których nie zajmie zbyt dużo miejsca. Kształt pojemnika przyspiesza schnięcie szczotki dzięki większej przestrzeni na wyparowanie wody. Część funkcyjna jest schowana w higieniczny sposób. Plastikowy wyjmowany wewnętrzny pojemnik umożliwia higieniczne użytkowanie. Jej wzornictwo jest proste, wręcz minimalistyczne, skupia się przede wszystkim na funkcjonalności. Niższa wysokość pojemnika umożliwia praktyczną i szybką obsługę.

Szczotka WC AREO - krótki opis:

  • Wyprodukowana z matowej stali nierdzewnej i plastiku
  • Wymiary: średnica 9 cm, wysokość 43,5 cm
  • Wyjmowany plastikowy pojemnik na szczotkę
  • Szczotka WC z wymienną końcówką
  • Dostępna również w innych wariantach

Seria AREO zawiera szereg luksusowych dodatków do łazienek wyprodukowanych z matowej lub polerowanej stali nierdzewnej połączonej z nowoczesnymi elementami z wysokiej jakości czarnego plastiku. Ich design odkryje przed Państwem piękno przeplatające się z czystością i wysoką jakością wykonania.

Niemiecka firma Blomus jest producentem luksusowych artykułów do codziennego użytku. Chodzi o design, który nie jest tylko celem samym w sobie. W swoich produktach harmonijnie łączy funkcję i formę, prostotę i piękno materiału.

Parametry dodatkowe

Kategoria: WC
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Akcesoria toaletowe
Seria: Blomus AREO

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: