Szczotka do naczyń z przyssawką szara Grey Brush-up™ Joseph Joseph

Kod: JS85104
65 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: łatwe i szybkie mycie szklanek i kubków

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: łatwe i szybkie mycie szklanek i kubków

Rozwiązanie: szczotka z przyssawką Brush-up

Szczotka z przyssawką Brush-up jest dostosowana do mycia szklanek i kubków. Sprawdzoną metodę mycia "szklanek do piwa" można teraz wypróbować w domu, w kuchni, na przykład na ulubionej filiżance do herbaty. Wystarczy nałożyć na szczotkę i przekręcić - włosie pracuje wydajnie i szybko. Silna przyssawka utrzymuje szczotkę mocno przytwierdzoną do dna zlewu.

Aby uzyskać doskonały efekt, napełnij zlew do połowy wysokości szczotki i dodaj odrobinę detergentu.

  • Szczotka do mycia filiżanek i szklanek
  • Nadaje się do pojemników o wysokości do 14 cm
  • Do użycia jedynie do zlewów z gładkim, nieporowatym dnem
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mycie naczyń
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.12 kg
Kolor: Szary
Rodzaj produktu: Zmywanie naczyń
Margin: A
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie