produkt nie jest już w sprzedaży

Syrah / Shiraz Vinum XL

opakowanie zawiera 2 szt.

Opis produktu

Seria Riedel VINUM XL - współczesna interpretacja kieliszków do wina:

Riedel Vinum XL tworzy nowe kryteria - ta nowa seria jest współczesną interpretacją kieliszków do wina. Kolekcja oferuje delikatnie opracowane kształty kieliszków dla wyrazistych gatunków win, jakimi są Pinot Noir, Cabernet Sauvignon (oraz Merlot, Cabernet Franc), szampan, a także specjalne kieliszki do koktajli i martini.

Innowacyjna technologia produkcji szkła XXI wieku umożliwia obecnie procesy technologiczne, które przed kilkoma laty w odpowiedniej jakości mogła zaoferować tylko produkcja ręczna. Te właściwości odnoszą się do wysokości i wielkości kieliszka. Seria Vinum XL - jak wszystkie maszynowo produkowane kieliszki - jest produkowana przez Riedla we własnych zakładach w Bawarii. Wysoka precyzja techniki produkcyjnej opracowanej przez inżynierów daje kieliszkom wyśmienite właściwości dotyczące jakości. Skład szkła ołowiowego został opracowany dla optymalnych właściwości podczas mycia w zmywarce do naczyń.

KOD: RD641641

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!