produkt nie jest już w sprzedaży

Świeca zapachowa Shadow Dance medium szara

odcienie tańczące między dniem i nocą

Opis produktu

Świeczka jest zapakowana w eleganckie, czarne papierowe pudełko.

Świeca zapachowa Shadow Dance czeskiej marki Meadows została wykonana z ekologicznego sojowego wosku. Umieszczona w wyjątkowym, ręcznie dmuchanym szkle jest wprost małym dziełem sztuki w stylu urokliwej bohemy. Światło przebijające się przez szare, ozdobione dekoracją szkło, oczaruje Państwa zmysły magią stuletniej tradycji wyrobu szkła. Starannie wyselekcjonowany, owiany tajemnicą zapach, wniesie odrobinę nowoczesnej alchemii do każdego wnętrza. Wyprodukowano w Czechach, z miłością i z uśmiechem.

Zapach Shadow Dance ukrywa się w czarującym, barwionym na szaro szkle. Odcieniom tańczącym między dniem a nocą towarzyszy nuta aromatycznych fig. Tajemniczy zmierzch owiany jest bergamotem, czerwonym cedrem i delikatnym tonem białego wawrzynu... Na szaroniebieskim niebie pojawia się pierwsza gwiazda. Zmierzch zamienił się w noc.

 • Świeca zapachowa średniej wielkości w eleganckim, czarnym papierowym pudełku
 • Masa 260 g, czas palenia 60 godzin
 • Wykonana z ekologicznego sojowego wosku
 • Wosk nie pozostawia śladów na szkle
 • Zapachy komponowane są w znanej francuskiej perfumerii we Francji
 • Ręcznie wyśrodkowany knot ze 100% egipskiej bawełny
 • Perfekcyjne spalanie, knot nie pozostawia czarnych odprysków na wosku
 • Wytwarzane ręcznie, oryginalne czeskie szkło
 • Dmuchane za pomocą tradycyjnych, czeskich form w Kamenickim Szenowie
 • Dekoracje umieszczone na szkle stwarzają piękną grę świateł
 • Po wypaleniu świecy zyskają Państwo ozdobny świecznik
 • Szklane opakowanie może zostać wykorzystane jako szklanka, wazon lub doniczka
 • Wyprodukowano w Czechach, produkt końcowy został wykonany w Pradze
 • 100% ręczne wykonanie, małe serie produkcyjne
 • Świeczki są dostępne w kilku rozmiarach i zapachach

Zalecenie:

Świeca będzie palić się dłużej i lepiej, jeśli zastosują się Państwo do poniższych wskazówek.Podczas pierwszego użycia należy pozwolić świeczce palić się przez przynajmniej 1 godzinę, aby wosk rozpuścił się po całej powierzchni. Przed każdym zapaleniem należy skrócić knot do 5 mm. Zgasić płomień, jeśli ogień zbytnio zbliży się do ścianki. Szkło po dłuższym czasie może się mocno nagrzewać. Nie dopuszczać do całkowitego wypalenia świeczki, bezpośredni kontakt szkła i płomienia może skutkować pęknięciem świecznika. Nie należy ustawiać świecy w przeciągu lub w bliskości łatwopalnych materiałów. Nigdy nie zostawiać zapalonej świeczki bez nadzoru. Chronić przed dziećmi i zwierzętami.

Skład

Świece zapachowe Meadows są produkowane w Pradze, ze starannie wybieranych lokalnych i zagranicznych składników najwyższej jakości. Podstawą jest sojowy wosk, który nie pozostawia śladów. Knoty wykonane z naturalnej egipskiej bawełny zostały ręcznie wyśrodkowane. Gwarantują świetne palenie i nie pozostawiają czarnych fragmentów na wosku. Zapachy są komponowane w znanej perfumerii we Francji.

Jakość

Świeczki są tworzone w małych seriach, dzięki czemu kupujący dostaje produkt najwyższej jakości.

Szkło

Oryginalne, ręcznie dmuchane szkło Meadows jest małym dziełem sztuki wyprodukowanym w Czechach, przy użyciu stuletnich form pochodzących z Kamenickiego Szenowa. Dekoracja stwarza magiczną atmosferę również dzięki wielkiemu wyborowi kolorów. Co zapach, to inny świecznik, który pięknie współgra z zapachem.

Opakowanie

Minimalistyczne opakowanie podarunkowe z czarnego papieru o organicznej strukturze zostało wykonane w Czechach z odzyskiwanych materiałów. Klasyczne wykonanie podtrzymuje wyjątkowy design poszczególnych świeczek ukrytych wewnątrz.

Tradycja

Koncept marki Meadows opiera się na odnawianiu tradycji i tworzeniu nowych opowieści.

KOD: MW1005

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu