Meadows

Świeca zapachowa Ambrosia Allure mini fioletowa

owocowy szał zmysłów

 • 105 zł
 • w magazynie 4 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: MW4003
Marka: Meadows
Seria: Meadows Mini
Kolor / wymiary: fioletowy / 80 g, czas palenia 30 godzin
Materiał: 100% bawełna egipska
100% wosk sojowy
papier
ręczne wykonanie
ręcznie dmuchane
szkło

Opis produktu

Świeczka jest zapakowana w eleganckie, czarne papierowe pudełko.

Świeca zapachowa Ambrosia Alure czeskiej marki Meadows została wykonana z ekologicznego sojowego wosku. Umieszczona w wyjątkowym, ręcznie dmuchanym szkle jest wprost małym dziełem sztuki w stylu urokliwej bohemy. Światło przebijające się przez intensywnie fioletowe, ozdobione dekoracją szkło, oczaruje Państwa zmysły magią stuletniej tradycji wyrobu szkła. Starannie wyselekcjonowany, owiany tajemnicą zapach, wniesie odrobinę nowoczesnej alchemii do każdego wnętrza. Wyprodukowano w Czechach, z miłością i z uśmiechem.

Zapach Ambrosia Alure ukrywa się w szkle o barwie dojrzałych jagód.Obezwładniające orzeźwienie o zapachu czarnej porzeczki, słodkich soczystych winogron i odcienia listków mandarynek mocno oddziałuje na wszystkie zmysły. Cudowne przeżycie, które pozostanie w sercu na długo.

 • Świeca zapachowa średniej wielkości w eleganckim, czarnym papierowym pudełku
 • Masa 80 g, czas palenia 30 godzin
 • Wykonana z ekologicznego sojowego wosku
 • Wosk nie pozostawia śladów na szkle
 • Zapachy komponowane są w znanej francuskiej perfumerii we Francji
 • Ręcznie wyśrodkowany knot ze 100% egipskiej bawełny
 • Perfekcyjne spalanie, knot nie pozostawia czarnych odprysków na wosku
 • Wytwarzane ręcznie, oryginalne czeskie szkło
 • Dmuchane za pomocą tradycyjnych, czeskich form w Kamenickim Szenowie
 • Dekoracje umieszczone na szkle stwarzają piękną grę świateł
 • Po wypaleniu świecy zyskają Państwo ozdobny świecznik
 • Szklane opakowanie może zostać wykorzystane jako szklanka, wazon lub doniczka
 • Wyprodukowano w Czechach, produkt końcowy został wykonany w Pradze
 • 100% ręczne wykonanie, małe serie produkcyjne
 • Świeczki są dostępne w kilku rozmiarach i zapachach

Zalecenie:

Świeca będzie palić się dłużej i lepiej, jeśli zastosują się Państwo do poniższych wskazówek.Podczas pierwszego użycia należy pozwolić świeczce palić się przez przynajmniej 1 godzinę, aby wosk rozpuścił się po całej powierzchni. Przed każdym zapaleniem należy skrócić knot do 5 mm. Zgasić płomień, jeśli ogień zbytnio zbliży się do ścianki. Szkło po dłuższym czasie może się mocno nagrzewać. Nie dopuszczać do całkowitego wypalenia świeczki, bezpośredni kontakt szkła i płomienia może skutkować pęknięciem świecznika. Nie należy ustawiać świecy w przeciągu lub w bliskości łatwopalnych materiałów. Nigdy nie zostawiać zapalonej świeczki bez nadzoru. Chronić przed dziećmi i zwierzętami.

Skład

Świece zapachowe Meadows są produkowane w Pradze, ze starannie wybieranych lokalnych i zagranicznych składników najwyższej jakości. Podstawą jest sojowy wosk, który nie pozostawia śladów. Knoty wykonane z naturalnej egipskiej bawełny zostały ręcznie wyśrodkowane. Gwarantują świetne palenie i nie pozostawiają czarnych fragmentów na wosku. Zapachy są komponowane w znanej perfumerii we Francji.

Jakość

Świeczki są tworzone w małych seriach, dzięki czemu kupujący dostaje produkt najwyższej jakości.

Szkło

Oryginalne, ręcznie dmuchane szkło Meadows jest małym dziełem sztuki wyprodukowanym w Czechach, przy użyciu stuletnich form pochodzących z Kamenickiego Szenowa. Dekoracja stwarza magiczną atmosferę również dzięki wielkiemu wyborowi kolorów. Co zapach, to inny świecznik, który pięknie współgra z zapachem.

Opakowanie

Minimalistyczne opakowanie podarunkowe z czarnego papieru o organicznej strukturze zostało wykonane w Czechach z odzyskiwanych materiałów. Klasyczne wykonanie podtrzymuje wyjątkowy design poszczególnych świeczek ukrytych wewnątrz.

Tradycja

Koncept marki Meadows opiera się na odnawianiu tradycji i tworzeniu nowych opowieści.

KOD PRODUCENTA: 4003

O firmie Meadows

Meadows

Czeskie świece zapachowe Meadows po raz pierwszy zapłonęły w 2012 roku. Są one wytwarzane ręcznie, po małych partiach, przy maksymalnym wykorzystaniu lokalnych materiałów i składników. Oprócz samej świecy warto zauważyć ręcznie dmuchane szkło z miejscowości Kamenický Šenov.