Stojak na dozownik do mydła szary SinkBasse™ Plus Joseph Joseph

Kod: JS85091
135 zł
W magazynie (2 Szt)

Wyzwanie projektowe Joseph Joseph: designerski pojemnik na mydło, detergent w płynie i gąbkę

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Joseph Joseph: designerski pojemnik na mydło, detergent w płynie i gąbkę

Rozwiązanie: stojak z dozownikiem na mydło SinkBasse Plus

Do nowoczesnej kuchni nie pasują żadne rozpraszające dodatki Nadszedł czas, aby powiedzieć NIE nieestetycznym gąbkom, nieestetycznym butelkom z detergentami i mydłem. Designerski stojak SinkBasse idealnie wypełnia wąską przestrzeń na zlewie. W wersji podstawowej znajduje się dozownik na mydło w płynie/ krem do rąk, butelkę na płyn do mycia naczyń oraz pojemnik na gąbki i szczotki. Z poręcznym stojakiem możesz nawet improwizować - przenieść go do łazienki lub postawić na wannie.

  • Rozwiązania projektowe i organizacja przy zlewozmywaku
  • Dozownik mydła/kremu do rąk i część do przechowywania
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów mydeł w płynie
  • 100% higieny i 100% porządku
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce
  • Dostępne w 2 opcjach kolorystycznych i 2 rozmiarach
  • W zestawie prezentowym

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mycie naczyń
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.44 kg
Kolor: Szary
Rodzaj produktu: Zmywanie naczyń
Seria: Joseph Joseph SinkBase™
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie