Stojak z deskami do krojenia Regular 30 x 20 cm srebrny Index™ Joseph Joseph

Kod: JS60131
369 zł –9 %
Stojak z deskami do krojenia Regular 30 x 20 cm srebrny Index™ Joseph Joseph
369 zł –9 % 337 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Stojak z deskami do krojenia Index™ srebrny 30 x 20 cm zawiera:

 • 1x plastikowa deska do krojenia mięsa
 • 1x plastikowa deska do ryb
 • 1x plastikowa deska do krojenia warzyw
 • 1x plastikowa deska do ciasta
 • 1x plastikowy stojak

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów firmy Joseph Joseph: praktyczne i eleganckie przechowywanie desek do krojenia

Rozwiązanie: stojak z deskami Index

Atutami plastikowych desek do krojenia są z pewnością łatwość utrzymania ich w czystości, higiena, a przede wszystkim fakt, że są delikatne dla naszych noży. Celem projektantów było tym razem zapewnienie desek do krojenia które byłyby pod ręką na blacie roboczym, wyprodukowanie unikalnych pomocy do krojenia, które spełnią swoje zadanie w 100%, a także rozwiązanie problemu ich eleganckiego przechowywania. Stojak na deski do krojenia Index to zestaw do najczęściej wykonywanych prac w kuchni. Każda deska do krojenia ma swój niepowtarzalny kolor, swoje własne oznaczenia graficzne.

 • Deska do krojenia mięsa
 • Deska do krojenia ryb i śliskich składników
 • Deska do krojenia ciasta
 • Deska do krojenia warzyw i owoców
 • Zestaw desek ustawiony w stojaku
 • Uniwersalne zastosowanie
 • Graficzne oznaczenia ułatwiające wybór
 • Deski do krojenia nadają się do mycia w zmywarce
 • Stojak przecierać tylko wilgotną ściereczką
 • Dostępne w wielu rozmiarach i kilku wariantach stojaków

Plastikowe deski do krojenia są idealne do utrzymania noży w dobrym stanie, podobnie jak deski drewniane. Jednak w przeciwieństwie do desek drewnianych, deski plastikowe są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu. W miarę użytkowania deski do krojenia nabierają patyny w postaci śladów krojenia. Prążki nie wpływają na funkcjonalność deski do krojenia, są jedynie dowodem na to, że wybrałeś bardziej miękkie deski do krojenia, które nie niszczą ostrzy Twoich noży.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.95 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Plastikowy
Rozmiar: 20 cm
Liczba części: 5 szt
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Joseph Joseph Index™
Margin: A
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: