Wesco

Stojak na noże Pipe, migdałowy

  • 517 zł
  • w magazynie 3 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WS32268123
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Migdałowy
Kolor / wymiary: migdałowy / Ø 19 cm, wys. 25,5 cm
Materiał: szlachetna stal nierdzewna 18/10
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Stojak na noże Pipe o futurystycznej stylistyce z miejscem na 5 standardowych noży - nóż do mięsa, do chleba, do warzyw, uniwersalny oraz nóż kucharski. Stojak w kształcie stalowych rurek stanie się atrakcją Twojej kuchni.

Akcesoria kuchenne Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, staną się ozdobą Twojej kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 322681-23

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!