Joseph Joseph

Stojak na akcesoria do mycia naczyń zielony Caddy™

do organizacji przestrzeni wokół kuchennego zlewu

 • 136,00 zł
 • w magazynie 2 szt.
  kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: JS85021
Marka: Joseph Joseph
Designer: Studio 17 Design
Kolor / wymiary: biały, wiosenna zieleń / 21 x 13 x 11,5 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
plastik
silikon

Opis produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: organizer zlewu kuchennego

Rezultat: stojak na akcesoria do mycia naczyń Caddy

Utrzymać porządek wokół zlewu wcale nie jest prostą sprawą, a gąbki i ściereczki często pozostają na dnie zlewu. Niehigieniczny sposób ich odkładania ułatwia rozmnażanie się bakterii, którego w kuchni zdecydowanie powinniśmy uniknąć. Eleganckie stojaki Caddy są efektownym rozwiązaniem. Docenią Państwo perforowaną półeczkę na gąbkę, uchwyt na ściereczkę oraz pojemnik na płyn i szczotkę do naczyń. Całość można rozłożyć na części i umyć w zmywarce do naczyń. Zlew w Państwa kuchni będzie zawsze czysty, ściereczki suche, a Państwo wpadną w dobry nastrój wywołany perfekcyjną organizacją przestrzeni kuchennej.

 • Stojak na akcesoria do mycia naczyń z podkładką na odciekającą wodę
 • Pojemnik, uchwyt do powieszenia ściereczki i półeczka na gąbkę
 • Można rozłożyć na części
 • 100% higiena i 100% porządek
 • Nadaje się do zmywarki
 • W ofercie 2 rozmiary i 2 wersje kolorystyczne
 • W opakowaniu podarunkowym

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

KOD PRODUCENTA: 85021

O firmie Joseph Joseph

Joseph Joseph

Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Od 2003 roku klienci w ponad 100 krajach z niecierpliwością oczekują na inteligentne innowacje stwarzane pod marką Joseph®Joseph.