Uchwyt Bamix Mono, biały

Kod: BX791081
15 zł
W magazynie (4 Szt)

Praktyczny i prosty uchwyt ścienny - akcesorium do wszystkich blenderów stołowych Bamix.

Bamix_banner_CZ

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Uchwyt Bamix Mono, biały

Praktyczny i prosty uchwyt do wszystkich typów blenderów Bamix. Przeznaczony do montażu na ścianie. Miejsce na praktyczne przechowywanie 4 wymiennych nasadek, które zawsze będą pod ręką.

  • tworzywo sztuczne
  • wymiary: 13 x 3,5 x 7,5 cm
  • Okres gwarancji 2 lata


Dlaczego warto wybrać Bamix?

Wszystkie części blenderów Bamix, które mają kontakt z żywnością, nie przejmują smaku ani zapachu użytych składników i są wykonane z materiałów nieulegających korozji. Silnik, który zużywa mniej niż 200 W, a mimo to jest wysoce wydajny , oszczędza nie tylko energię, ale i czas. Blendery ręczne Bamix zajmują niewiele miejsca, więc zawsze będziesz mieć je pod ręką! Cichy, mocny i niewibrujący silnik jest składany ręcznie i przechodzi wiele kontroli, dlatego nasz sklep internetowy udziela niesamowitej 10-letniej gwarancji ! Otwarta głowica blendera gwarantuje nie tylko optymalną cyrkulację składników, ale także łatwe czyszczenie.

Blendery ręczne szwajcarskiej firmy Bamix reprezentują jakość, trwałość, ponadczasowość i elegancję. Od 1954 roku, kiedy to wyprodukowano pierwszy blender ręczny lub, jak kto woli, immersyjny, postawiono akcent na kilka ważnych cech blendera. Jakość, zwartość i trwałość, gwarantowana szwajcarskimi standardami ręcznego rzemiosła i kontrolą poszczególnych elementów.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do mikserów
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Kolor: Biały
Rodzaj produktu: Akcesoria do mikserów
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie