Kod: RV648900
Marka: REVOL
Seria: REVOL Color Lab
Designer: Revol
Kolor / wymiary: zielony Celadon / 14 x 9 x 0,8 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

Seria Color Lab przedstawia filiżankę do herbaty, kawy, ramekin - albo na przykład zabawny spodek... Powstała ona w sercu fabryki REVOL, w jej laboratorium, gdzie projektuje się kolory. Wszystko jest wykonywane ręcznie i jest opatrzone znakiem jakości REVOL. Każdy z tych uroczych spodków na podstawie umiejętności uzyskiwanych już od 1768 roku został zanurzony ręcznie do 3/4 w naczyniu ze szkliwem. Naturalne piękno pigmentu ujawnia się dopiero podczas wypalania. Spodki są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i jest doskonałym dodatkiem do kubeczków na espresso lub herbatę z serii Color Lab. Można ich używać w piekarniku, mikrofalówce i myć w zmywarce. Każda tacka jest autentyczny i pełen koloru. Zainspirują Państwa nie tylko podczas śniadania, brunchu, przyjęcia koktajlowego czy kolacji. Produkty z serii Color Lab są wielofunkcyjne. Pozwalają również łączyć dowolne kolory i kształty.

Seria Color Lab w skrócie:

  • Wykonano ręcznie we Francji, ręcznie szkliwiono oryginalnymi glazurami REVOL w celu uzyskania unikatowego wykończenia powierzchni
  • Odpowiednie do piekarnika i mikrofalówki
  • Długa żywotność, wykonano z porcelany kulinarnej, solidne, nadają się do zmywarki
  • Można łączyć kubeczki, podstawki i tacki w celu doskonałej prezentacji deserów z kawą czy też słonych smakołyków.

KOD PRODUCENTA: 648900

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.