produkt nie jest już w sprzedaży

Spodek do kubka do kawy lukrecjowy Arborescence

Opis produktu

Seria Arborescence:

  • Solidna porcelana idealna do codziennego użytku
  • Unikalny design inspirowany drzewami, naturą
  • Z wysokiej jakości francuskiej porcelany
  • Nadaje się do zamrażarki, piekarnika (do 300°C) oraz do kuchenki mikrofalowej
  • Można myć w zmywarce do naczyń

Arborescence – inspirowane drzewami, naturą...

Drzewo jest źródłem życia, czerpie energię z ziemi i w niesamowity sposób wciąż od nowa rozwija swą zieleń w kierunku słońca. To fascynujące zjawisko natury stanowi źródło inspiracji dla firmy Revol, pobudza do poszukiwania harmonii kształtów, kolorów i materiału.

Linie i wzory na tych porcelanowych naczyniach są jak żywe – po wyjęciu z pieca w pełni odkrywają swoją siłę, elegancję i mistrzowską pracę designera. Produkty, o których mowa, są owocem wytrwałych poszukiwań. Kolor, emalia i siła ognia we właściwym połączeniu tchną w nie życie.

Seria Arborescence stworzona została z wysokiej jakości francuskiej porcelany firmy REVOL, która jest w 100% naturalna, nie zawiera kadmu ani ołowiu. Ma nieporowatą strukturę, nie absorbuje żadnych tłuszczy, bakterii ani zapachów, dzięki czemu zapewnia higieniczne przygotowywanie potraw. Porcelana z tej serii jest bardzo odporna na szoki temperaturowe. Można jej używać w zmywarce do naczyń, zamrażarce, kuchence mikrofalowej, a nawet do zapiekania w piekarniku (do 300°C).

KOD: RV651256

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu