WMF

Solniczka i pieprzniczka Hello FUNctionals

  • 66 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WM0619366030
Marka: WMF
Seria: WMF Hello FUNctionals
Designer: Metz & Kindler Produktdesign
Kolor / wymiary: Ø 4,5 cm, wys. 7,3 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
plastik
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®

Opis produktu

1x pieprzniczka 1x solniczka

Solniczka i pieprzniczka Hello FUNctionals marki WMF wyprodukowane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego Tritan i stali nierdzewnej Cromargan®. Świetnie sprawdzają się w podróży, są niezastąpione na pikniku. Hermetyczne zamknięcia chronią sól i pieprz przed wilogocią. Nierdzewna klamra przytrzymuje solniczkę i pieprzniczkę obok siebie.

Praktyczni, wielofunkcyjni, a przede wszystkim charakteryzujący się niecodziennym designem. To właśnie kuchenni pomocnicy z serii Hello FUNctionals, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Łączą atrakcyjność z funkcjonalnością i jakością. Ich kreatywny i pomysłowy wygląd inspiruje do tworzenia nowych potraw i odkrywania nowych smaków. Z pomocą serii Hello FUNctionals gotowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością.

    KOD PRODUCENTA: 06.1936.6030

    O firmie WMF

    WMF

    Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.