produkt nie jest już w sprzedaży

Sokownik

5 części

Opis produktu

1x pokrywka szklana, 1x naczynie na owoce, 1x naczynie na sok, 1x dolne naczynie 26 cm, 1x wąż silikonowy z nierdzewnym zaciskiem

Sok z owoców i warzyw nie tylko dodaje energii, ale też wzmacnia układ odpornościowy organizmu. Sokownik WMF pozwala wycisnąć sok zachowując naturalne właściwości warzyw i owoców. Sokownik WMF ze stali Cromargan® (szlachetna stal nierdzewna 18/10) jest neutralny smakowo, odporny na działanie kwasów spożywczych, higieniczny, łatwy w czyszczeniu i nadaje się do mycia w zmywarce. Został wyposażony w uniwersalne dno TransTherm® i szklaną pokrywkę, dzięki której można na bieżąco kontrolować proces gotowania.

Dzięki sokownikowi WMF można przygotować przetwory bez stosowania substancji chemicznych i konserwantów. Warzywa i owoce nie są gotowane, ale tylko podgrzewane w parze, dzięki czemu nie tracą koloru, zapachu, smaku, ani żadnych witamin i minerałów. Nowoczesny, nie zajmujący dużo miejsca sokownik z ergonomicznymi uchami składa się z kilku modułów, które można wykorzystywać samodzielnie, na przykład jako kosz na owoce lub garnek z pokrywką.

KOD: WM0797806040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu