Składana deska do krojenia biała Chop2Pot™ Small

Kod: JSNSW016SW
70 zł
W magazynie (5 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: łatwiejsze opróżnianie deski do krojenia

Rezultat: składana deska do krojenia Chop2Pot

Po pokrojeniu produktów trzeba gdzieś je przenieść - do miski, na patelnię, talerz lub do garnka. Proszę sobie wyobrazić, że deskę do krojenia Chop2Pot można jedną ręką złożyć w taki sposób, że wysypanie jej zawartości będzie dokładne, łatwe i higieniczne. Miękkie ścianki rękojeści gwarantują wygodny chwyt.

 • Składana deska do krojenia
 • Uniwersalna w użyciu
 • Obsługa jedną ręką - wystarczy ścisnąć boki rękojeści
 • Łatwe opróżnianie po skończonej pracy
 • Wygodna i miękka antypoślizgowa rękojeść
 • Nadaje się do mycia w zmywarce
 • 3 wielkości w szerokiej gamie kolorystycznej

Deski wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, na równi z deskami drewnianymi, idealnie zadbają o dobrą kondycję Państwa noży. W przeciwieństwie do drewnianych desek są jednak bardziej wytrzymałe i łatwiejsze w konserwacji.

Nasza rada: zalecamy używać w kuchni więcej niż jednej deski do krojenia, jest to zdecydowanie bardziej higieniczne i profesjonalne. Warto zaopatrzyć się w kilka osobnych desek do krojenia mięsa, warzyw, ugotowanych potraw i pieczywa.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

  Parametry dodatkowe

  Kategoria: Deski do krojenia
  Gwarancja: 2 lata
  Kolor: Biały
  Rodzaj produktu: Deska kuchenna
  Seria: Joseph Joseph Chop2Pot™

  Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

  Dodaj komentarz
  Nie wypełniaj tego pola:

  Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

  Nie wypełniaj tego pola: