Sitko Ø 11 cm magic

Kod: FS02007711000
97 zł
W magazynie (4 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ponad 40 rodzajów akcesoriów kuchennych serii Fissler magic jest gotowych do nabierania, podnoszenia, obracania, mieszania, obierania i odcedzania, dodatkowo jeszcze zaskoczą one Państwa swoim eleganckim wyglądem i maksymalną praktycznością.

Seria przyborów kuchennych magic zawiera wszystko, co potrzeba do realizacji najróżniejszych przepisów i pomysłów. Eleganckie wykończenie z polerowanej stali nierdzewnej z matową rękojeścią pasuje do nowoczesnej i klasycznej kuchni. Uszko do zawieszenia ze stali nierdzewnej umożliwi zawieszenie przyborów na listwie czy haczyku. Jeśli zdecydują się Państwo ucieszyć swoich bliskich prezentem z serii magic, każde kolejne urodziny czy święto staną się doskonałą okazją do poszerzenia zbioru tych przyborów kuchennych.

  • Część funkcyjna z polerowanej szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
  • Matowa nierdzewna rękojeść dobrze i bezpiecznie leży w dłoni
  • Można zawiesić
  • Łatwe w utrzymaniu
  • Można myć w zmywarce

Sitko z płaską rękojeścią można z łatwością zawiesić na misce czy garnku. Zależy tylko od Państwa, w jaki sposób go użyjecie. Z jego pomocą mogą Państwo odlewać rosół, zagęsić sos czy też umyć ulubione owoce.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Fissler magic

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: