Silit

Najczęściej sprzedawane

1 pozycji razem
Zawór bezpieczeństwa do szybkowarów Silit Sicomatic® econtrol SL2150257318
Z praktycznymi naczyniami Silit oszczędzasz czas, naturę i udekorujesz swój stół. Niemiecka marka ma prawie stuletnią tradycja produkcji wysokiej jakości naczyń do kuchni. W swoim rozwoju uwzględnia potrzeby swoich klientów. Rezultatem są najlepsze garnki, patelnie lub kultowe szybkowary. Silit marka

Niemiecka firma Silit od 1920 roku produkuje najwyższej jakości sprzęt kuchenny. W 1927 roku firma wprowadziła pierwszy szybkowar Sicomatic®, który stał się synonimem szybkie i zdrowe gotowanie. Patenty produkcyjne są również dowodem na nieustanny rozwój marki. Silit wprowadził na świat na przykład Silargan®, zdrowy, pozbawiony niklu materiał ceramiczny o antybakteryjnej powierzchni. Kolejnym sukcesem ambitnych badań jest twarda nieprzywierająca warstwa CeraProtect®, przeznaczona do patelni i wykonana na bazie mineralnej bez obecności PTFE. Dlatego dzisiaj Silit jest jednym z najważniejszych na świecie producentów wysokiej jakości i nowoczesnego sprzętu kuchennego. Specjalizuje się w produkcji garnków, szybkowarów, patelni i przyborów kuchennych. Utrzymuje wysoki standard jakości, dzięki czemu produkty Silit charakteryzują się nie tylko wysoką wartością użytkową, ale także doskonałym, ponadczasowym wzornictwem, co również odzwierciedla współpracę z wieloma uznanymi projektantami.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie