Silikonowa trzepaczka Functional Form Fiskars

Kod: FISK1023613
61 zł –18 %
Silikonowa trzepaczka Functional Form Fiskars
61 zł –18 % 50 zł
W magazynie (>5 Szt)

Wysokiej jakości trzepaczka Fiskars z serii Functional Form jest idealna do łatwego ubijania. Pokryta silikonem, aby wyeliminować ryzyko porysowania naczyń. Na końcu rączki znajduje się otwór do zawieszenia, trzyma się idealnie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Powlekana silikonem trzepaczka jest łatwa w użyciu i czyszczeniu, nie rysuje powierzchni naczyń. Idealna do łatwego ubijania. Delikatna, ale skuteczna trzepaczka. Dzięki silikonowej powierzchni nadaje się również do nieprzywierających naczyń kuchennych.

Kolekcja Fiskars Functional Form

Kolekcja Functional Form składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości noży, przyborów kuchennych, naczyń i sztućców. Razem tworzą estetycznie harmonijną kolekcję, która ułatwia codzienne życie poprzez łatwość użytkowania, czyszczenia i przechowywania.

Nowe naczynia kuchenne Fiskars należy umyć przed pierwszym użyciem. Prawie wszystkie naczynia Functional Form nadają się do mycia w zmywarce. Pomimo wszystko zalecane jest mycie ręczne, aby zapewnić dłuższy okres dobrego stanu przyborów i naczyń.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Waga: 0.1 kg
Kolor: Pomarańczowy
Materiał: Silikon
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Fiskars Functional Form
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie