Opis produktu

Tkana mała ścierka LINEN jest wykonana z doskonałego i mocnego płótna. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami absorpcyjnymi przy jednoczesnym szybkim wysychaniu. Połączenie nowoczesnego skandynawskiego designu oraz klasycznego rzemiosła jest tym, co nadaje ścierce wyjątkowości. Powstała w pracowni dwójki artystów i projektantów – Rikke i Kaspra Salto. Unikatowy, najwyższej jakości materiał można z łatwością wyprać i wytrzyma temperaturę 60°C. Ta ręcznie tkana ścierka doda Państwa kuchni prawdziwie wyjątkowego stylu. Proste linie, delikatny wzór i doskonały design – to właśnie ścierka LINEN.

  • Tkana ścierka z mocnego płótna wysokiej jakości
  • Dwie sztuki w opakowaniu
  • Ręcznie wykonana
  • Nowoczesny skandynawski styl i precyzyjne rzemiosło
  • Propozycja dwójki artystów i projektantów Salto
  • Można ją prać w temperaturze 60°C

Już od 1756 roku firma rodzinna Georg Jensen Damask zajmuje się tkaniem wyjątkowych materiałów. Z biegiem lat zyskała renomę jednej z najlepszych firm tkackich na świecie. Dziś Georg Jensen Damask to nowoczesne przedsiębiorstwo, które łączy tradycyjne rzemiosło ze współczesnym designem i skandynawskim stylem. Fundamentami firmy Georg Jensen Damask są włókna najwyższej jakości, wyjątkowe i precyzyjne metody tkania oraz unikatowe wzornictwo z pracowni znanych na całym świecie projektantów, designerów, tkaczy i artystów, którym nie brakuje pasji do rzemiosła. Od 1992 roku jest jednym z głównych dostawców wyrobów tekstylnych do dekoracji wnętrz dla duńskiej rodziny królewskiej oraz dla Jej Królewskiej Wysokości Małgorzaty II na uroczystości jakimi są na przykład przyjęcia urodzinowe, ważne rocznice czy też śluby królewskie.

KOD PRODUCENTA: 42598732112

O firmie Georg Jensen Damask

Georg Jensen Damask

Marka tekstylna Georg Jensen Damask od wielu pokoleń projektuje i produkuje wysokiej jakości tekstylia domowe z adamaszku. Firma współpracuje z najlepszymi designerami z Danii i dzięki wyjątkowej urodzie i jakości, Georg Jensen Damask stał się ulubioną marką duńskiej rodziny królewskiej.

Kod: GD42598732112
Marka: Georg Jensen Damask
Seria: Georg Jensen Damask LINEN
Designer: Rikke Salto / Kasper Salto
Kolor / wymiary: brązowy / dł. 32 cm, szer. 32 cm
Materiał: 100% len
można prać w pralce do 60°C
można suszyć w suszarce bębnowej