Rondelek bez pokrywki Ø 20 cm ZWILLING® Prime

Kod: ZW64065201
689 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia ZWILLING® Prime, krótki opis:

  • Naczynia najwyższej jakości ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
  • Specjalne dno SIGMABOND® doskonale rozprowadzające ciepło do ścianek garnka
  • Nienagrzewające się ergonomiczne rękojeści / ucha z polerowanej stali nierdzewnej
  • Wewnętrzna podziałka ułatwiająca odmierzanie
  • Luksusowy, elegancki design, gładka jak satyna powierzchnia
  • Dzięki szerokim krawędziom wylewanie jest prostsze i czystsze
  • Do użytku ze wszystkimi typami kuchenek, z płytą indukcyjną włącznie
  • Można myć w zmywarce do naczyń

Naczynia serii Prime niemieckiej firmy ZWILLING J. A. Henckels, wykonane przy użyciu zaawansowanych technologii produkcji, funkcjonalne i estetyczne, przekonają do siebie zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy. Naczynia z gładką jak satyna powierzchnią zewnętrzną ze stali nierdzewnej i uchwytami o specyficznym kształcie są atrakcyjne już na pierwszy rzut oka.

Opatentowany proces produkcji dna SIGMABOND® gwarantuje, że dno doskonale przylega do płyty grzewczej, a ciepło rozchodzi się po całej powierzchni, aż do krawędzi ścianek. Nawet na palniku kuchenki gazowej nie trzeba obawiać się przypalenia w najgorętszym miejscu nad płomieniem, a potrawy są podgrzewane równomiernie. Pogrubiony aluminiowy rdzeń zapewnia dobrą przewodność cieplną, akumuluje ciepło i długo je utrzymuje. Wysokiej jakości dno SIGMABOND® pozwala również zmniejszyć moc kuchenki po rozgrzaniu, dzięki czemu zapobiega marnotrawieniu energii i jest przyjazne dla środowiska.

Na wewnętrznej stronie naczynia została umieszczona podziałka. Garnki serii Prime mogą być używane ze wszystkimi rodzajami kuchenek, z płytą indukcyjną włącznie.

Nienagrzewające się ergonomiczne uchwyty / ucha z polerowanej stali nierdzewnej są wystarczająco duże do wygodnej i bezpiecznej manipulacji. Garnki są gładkie wewnątrz. Zarówno zewnętrza jak i wewnętrzna powierzchnia nierdzewna jest odporna na zadrapania, a dodatkowo dzięki matowemu wykończeniu nie widać na niej odcisków palców. Garnki są higieniczne, nie mają wpływu na smak potraw i łatwo się je czyści, można je myć w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rondle
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Rondelek
Seria: ZWILLING Prime

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: