Rendlet bez pokrywy Ø 20 cm ZWIL LING® Prime

Kod: ZW64065201
549 zł
W magazynie (2 Szt)

Garnki ZWIL LING® Prime w pigułce:

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Garnki ZWIL LING® Prime w pigułce:

  • Najwyższej jakości naczynia kuchenne wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
  • Specjalne dno SIGMABOND® zapewnia doskonałe przewodzenie ciepła do ścianek naczynia
  • Keenprzywierające, ergonomiczne uchwyty z polerowanej stali nierdzewnej
  • Wewnętrzna skala ułatwiająca pomiar
  • Luxury, elegancki design, satynowa gładka powierzchnia
  • Szerokie brzegi dla łatwego i czystego naLionania
  • Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
  • Można myć w zmywarce

Naczynia kuchenne z serii Prime niemieckiej firmy ZWIL LING J. A. Henckels jest nie tylko dla entuzjastów kuchni, ale także dla profesjonalnych kucharzy dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji i wysoce funkcjonalnemu, estetycznemu wzornictwu. Dzięki satynowo gładkiej powierzchni zewnętrznej stali nierdzewnej oraz specyficznemu kształtowi uchwytów i rączek, naczynia są już bardzo atrakcyjne dla oka.

Opatentowany proces produkcji dna SIGMABOND® zapewniaidealne przyleganie dna do płyty, dzięki czemu ciepło rozprowadzane jest na całej powierzchni aż do samych krawędzi ścianek. Nawet na kuchence gazowej nie trzeba się martwić o przypalenie w miejscu największego nagrzania, ponieważ żywność jest podgrzewana równomiernie. Bardzo gruby rdzeń aluminiowy zapewnia dobrą przewodność cieplną, magazynowanie ciepła i długotrwałe. Wysokiej jakości podłoże SIGMABOND® umożliwia również zmniejszenie nakładu energii zaraz po nagrzaniu, co zapobiega marnotrawstwu energii i chroni środowisko.

Skala pomiarowa oznaczona jest na wewnętrznej ściance naczynia. Garnki z serii Prime mogą być używane na wszystkich źródłach ciepła , w tym na płytach indukcyjnych.

Keenpalne, ergonomiczne uchwyty z polerowanej stali nierdzewnej są wystarczająco duże, aby zapewnić wygodną i bezpieczną obsługę. Garnki są gładkie w środku. Zewnętrzna i wewnętrzna powierzchnia ze stali nierdzewnej jest odporna na zarysowania, a Matowe wykończenie sprawia, że odciski palców nie będą się do niej przyklejać. Garnki są higieniczne, neutralne smakowo i łatwe do czyszczenia, można je myć w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rondle
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Rondelek
Rozmiar: 20 cm
Seria: ZWILLING Prime

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: