produkt nie jest już w sprzedaży

Rondel okrągły, wiśniowy Ø 26 cm

żeliwo

Opis produktu

Rondel żeliwny, okrągły to niezastąpiony, ponadczasowy pomocnik przy duszeniu, pieczeniu i gotowaniu potraw jednogarnkowych. Gotowanie potraw w emaliowanym rondlu żeliwnym STAUB czyli “COCOTTE” jest niesamowicie łatwe.

Rondel Staub należy do niezbędnego wyposażenia kuchni, każdy powinien go mieć.

Rondel stanowi łącze kuchenki z Twoim stołem, ponieważ dania można podawać wprost w nim. Przygotowane dania utrzymują temperaturę i będą się one świetnie prezentowały na stole.

Emaliowana powierzchnia wewnętrzna jest matowo czarna i sprawia, że każda przygotowana potrawa ma subtelny i delikatny smak. Zamknięty obieg pary oraz maleńkie wypustki na wewnętrznej stronie pokrywki stwarzają idealne warunki do powolnego gotowania i duszenia.

Słynni szefowie kuchni uwielbiają naczynia żeliwne Staub z powodu ich wyjątkowych właściwości: długiego utrzymywania temperatury, podkreślania smaku potraw oraz praktycznej niezniszczalności.

Rondel okrągły, wiśniowy ⌀ 26 cm Staub - krótki opis:

  • Wypustki na wewnętrznej stronie pokrywki do potraw przyrządzanych „na małym ogniu”
  • Łatwe gotowanie, idealne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych kucharzy
  • Naczynie z emaliowanego żeliwa, wyjątkowo trwałe, odporne na korozję, zachowujące kolory, odporne na stłuczenie, o idealnej przewodności cieplnej
  • Gładkie dno odpowiednie do wykorzystania na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych
  • Produkt został poddany rygorystycznym procedurom badań w celu zapewnienia trwałej i optymalnej wartości użytkowej oraz podkreślenia smaku Twoich potraw

KOD: ST1112606

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu