ZWILLING

Rondel Ø 20 cm ZWILLING® Prime

ze szklaną pokrywką

 • 710,00 zł
 • w magazynie 2 szt.
  kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ZW64062200
Marka: ZWILLING
Seria: ZWILLING Prime
Kolor / wymiary: Ø 20 cm, obj. 3,0 l
Materiał: matowe
nadaje się do gotowania indukcyjnego
nadaje się do zmywarki
szlachetna stal nierdzewna 18/10
wysokiej jakości szklana pokrywka z silikonowym uszczelnieniem
żaroodporne uchwyty/rękojeści ze stali szlachetnej

Opis produktu

Naczynia ZWILLING® Prime, krótki opis:

 • Naczynia najwyższej jakości ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Szklana pokrywka z uszczelką silikonową zwiększającą oszczędność energii podczas gotowania
 • Specjalne dno SIGMABOND® doskonale rozprowadzające ciepło do ścianek garnka
 • Nienagrzewające się ergonomiczne rękojeści / ucha z polerowanej stali nierdzewnej
 • Wewnętrzna podziałka ułatwiająca odmierzanie
 • Luksusowy, elegancki design, gładka jak satyna powierzchnia
 • Dzięki szerokim krawędziom wylewanie jest prostsze i czystsze
 • Do użytku ze wszystkimi typami kuchenek, z płytą indukcyjną włącznie
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Naczynia serii Prime niemieckiej firmy ZWILLING J. A. Henckels, wykonane przy użyciu zaawansowanych technologii produkcji, funkcjonalne i estetyczne, przekonają do siebie zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy. Naczynia z gładką jak satyna powierzchnią zewnętrzną ze stali nierdzewnej i uchwytami o specyficznym kształcie są atrakcyjne już na pierwszy rzut oka.

Opatentowany proces produkcji dna SIGMABOND® gwarantuje, że dno doskonale przylega do płyty grzewczej, a ciepło rozchodzi się po całej powierzchni, aż do krawędzi ścianek. Nawet na palniku kuchenki gazowej nie trzeba obawiać się przypalenia w najgorętszym miejscu nad płomieniem, a potrawy są podgrzewane równomiernie. Pogrubiony aluminiowy rdzeń zapewnia dobrą przewodność cieplną, akumuluje ciepło i długo je utrzymuje. Wysokiej jakości dno SIGMABOND® pozwala również zmniejszyć moc kuchenki po rozgrzaniu, dzięki czemu zapobiega marnotrawieniu energii i jest przyjazne dla środowiska.

Kolejną zaletą naczyń nierdzewnych jest szklana pokrywka z silikonową uszczelką, umożliwiająca pełną kontrolę procesu gotowania i oszczędne gotowanie z małą ilością wody. Na wewnętrznej stronie naczynia została umieszczona podziałka. Garnki serii Prime mogą być używane ze wszystkimi rodzajami kuchenek, z płytą indukcyjną włącznie.

Nienagrzewające się ergonomiczne uchwyty / ucha z polerowanej stali nierdzewnej są wystarczająco duże do wygodnej i bezpiecznej manipulacji. Garnki są gładkie wewnątrz. Zarówno zewnętrza jak i wewnętrzna powierzchnia nierdzewna jest odporna na zadrapania, a dodatkowo dzięki matowemu wykończeniu nie widać na niej odcisków palców. Garnki są higieniczne, nie mają wpływu na smak potraw i łatwo się je czyści. Garnki i pokrywki (bez uszczelki) można myć w zmywarce do naczyń.

KOD PRODUCENTA: 64062-200

O firmie ZWILLING

ZWILLING

Firma ZWILLING z Solingen dzięki 300-letniej historii zdobyła sławę skali światowej. Jej asortyment zawiera kute noże i nożyczki, eleganckie naczynia nierdzewne, akcesoria kuchenne i przyborniki do manicure. Wieloletni sukces marki ZWILLING tkwi przede wszystkim w używaniu bardzo dobrej jakości materiałów i nowoczesnej technologii produkcji.