Rondel bez pokrywki Ø 16 cm original profi collection®

Kod: FS08415316100
569 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection®wyprodukowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidne wykonanie ze szlachetnej stali nierdzewnej oraz ciężka, dopasowana pokrywka – właśnie takie naczynia znajdą Państwo w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania względem wyposażenia kuchennego były sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń.

 • Wysoka jakość obróbki technicznej
 • Solidny design profesjonalnych naczyń
 • Półmatowa powierzchnia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Odporne na ślady zużycia, zadrapania, plamy od wody i odciski palców
 • Doskonałe przewodzenie ciepła – oszczędność energii podczas gotowania dzięki rdzeniowi z aluminium
 • Rękojeść pozostaje chłodna
 • Wygięta, szeroka krawędź do łatwego wylewania bez rozchlapywania
 • Podziałka wewnątrz garnka
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
 • Nadaje się do stosowania w piekarniku
 • Można myć w zmywarce
 • Nagrody za design i jakość KitchenInnovation of the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja na 10 lat

Rondel dla profesjonalistów z serii original pro collection® jest wyprodukowany ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), niezwykle łatwo się czyści, jest higieniczny i wyjątkowo odporny na korozję. Półmatowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski oraz plamy od wody. Błyszcząca rękojeść pozostaje chłodna przez cały czas gotowania.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia garnka jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Dzięki zintegrowanej miarce będą mieć Państwo kontrolę nad ilością ugotowanych porcji. Połączenie dna i ścianek w przypadku naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie garnka. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wariantów naczyń różniących się pod względem rozmiaru i typu, które wspólnie tworzą serię Fissler original pro collection®. Jeżeli chcą Państwo sprawić radość swoim bliskim, podarujcie im nie tylko naczynia najwyższej jakości, ale również możliwość gotowania jak prawdziwi szefowie kuchni!

Nasze rady dotyczące oszczędnego gotowania: aby gotować oszczędnie pod względem energii, należy znaleźć właściwy zakres intensywności ogrzewu. Potrawa wewnątrz garnka powinna gotować się delikatnie, z małą ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary jest sygnałem do zmniejszenia temperatury! Dno CookStar umożliwia wyłączenie kuchenki jeszcze zanim potrawa jest w pełni ugotowana - wykorzystajcie w pełni dużą akumulację ciepła w aluminiowym rdzeniu! Rozmiar naczynia należy wybierać zawsze w zależności od tego, jaka ilość produktów spożywczych będzie w nim gotowana. Jeżeli przepis na to pozwala, proszę użyć pokrywki - dzięki temu czas gotowania znacznie się skróci.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rondle
Gwarancja: 2 lata
Nieruchomości: Nadaje się do zmywarki, Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Rondelek
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: