produkt nie jest już w sprzedaży

Rondel 20 cm Concento stal nierdzewna polerowana

z nierdzewną pokrywką

Opis produktu

Naczynia serii Concento - krótki opis:

  • Wysokiej jakości garnki o okrągłym kształcie, wzory śródziemnomorskie
  • Z polerowanej szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
  • Uniwersalne dno TransTherm® do wszystkich kuchenek, z indukcyjną włącznie
  • Ciężka, dokładnie przylegająca pokrywka ze stali nierdzewnej z otworem pary
  • Szersze brzegi garnków, ułatwiające nalewanie
  • Puste w środku, nienagrzewające się ucha / uchwyty o eleganckim kształcie
  • Podziałka wewnątrz
  • Do użytku w piekarniku w temperaturze do 220 °C
  • Higieniczne, łatwe w czyszczeniu
  • Można myć w zmywarce do naczyń

Garnki Concento wykonane z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® przykuwają uwagę od pierwszego spojrzenia. Harmonijne, zaokrąglone kształty ze śródziemnomorską nutą, estetyczny design i wysoka jakość użytych materiałów. Prawdziwa radość z gotowania. Garnki Concento spełniają wszystkie parametry funkcjonalnych naczyń, z jakościąMade in Germany.

Zaletą naczyń nierdzewnych Concento jest uniwersalne dno TransTherm®, nadające się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek, z indukcyjną włącznie. Dno szybko absorbuje ciepło i równomiernie ogrzewa przyrządzaną potrawę. Garnki wyśmienicie nadają się do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Mogą również służyć do podgrzewania i zapiekania w piekarniku, w temperaturze do 220 °C.

Ciężka pokrywka nierdzewna ze zintegrowanym otworem do odprowadzania pary szczelnie przylega do garnka. Nie może jej zabraknąć w żadnej kuchni. Hermetyczne, nienagrzewające się ucha o eleganckim kształcie i wyrazisty uchwyt środkowy pokrywki są ważnymi elementami wyjątkowego designu.

Naczynia Concento posiadają również szeroki, wygięty brzeg, aby ułatwić i umożliwić kontrolowane nalewanie. W trakcie nalewania zawartość nie kapie, ani nie ścieka po zewnętrznej stronie garnka. Podziałka wewnętrzna ułatwia odmierzanie optymalnej ilości cieczy. Po użyciu wystarczy włożyć garnek do zmywarki.

Zastosowane materiały

Firma WMF produkuje większość garnków z nierdzewnej stali szlachetnej 18/10, o nazwie handlowej Cromargan®. Człon „Crom“ oznacza chrom, a „argan“ pochodzi od łacińskiego wyrazu argentum, czyli srebro. Charakterystyczny wysoki połysk garnków jest zasługą dużej zawartości niklu.

Wysokiej klasy stal nierdzewna Cromargan® produkowana w procesie uszlachetniania stali. Zawiera 72 % stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® ma piękny połysk i jest łatwy w czyszczeniu.

Niemiecka firma WMF jest producentem wysokiej klasy sprzętu kuchennego o bogatych tradycjach. Produkty firmy odzwierciedlają ponad 160 lat doświadczeń w branży, a ich znakiem rozpoznawczym jest praktyczne i ponadczasowe wzornictwo, będące dziełem znanych projektantów. To samo można powiedzieć o garnkach serii Concento ze studia designu Daniele dalla Pellegrina.

KOD: WM1726206040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu