produkt nie jest już w sprzedaży

Rondel 20 cm Accento

Silargan®, z pokrywką szklaną

Opis produktu

Naczynia serii Accento, krótki opis:

 • Praktyczne, eleganckie garnki do wszechstronnego użytku
 • Przystosowane do gotowania, duszenia, pieczenia, serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia
 • Mocne, energooszczędne naczynia do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
 • Przystosowane do gotowania z małą ilością wody
 • Pokrywki wykonane z żaroodpornego szkła, przystosowane do używania w piekarniku do temperatury 180 °C
 • Idealnie zaprojektowane brzegi garnków do wygodnego odcedzania bez rozlewania
 • Ucha garnków z polerowanej stali nierdzewnej podczas gotowania nagrzewają się minimalnie
 • Z unikalnego opatentowanego materiału Silargan®
 • Materiał jest wyjątkowo twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki i łatwo się czyści
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
 • Garnki z systemem piętrowym dla zaoszczędzenia miejsca
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Naczynia serii Accento fascynują swoimi harmonijnymi proporcjami i wykonaniem. Masywne, a jednocześnie eleganckie i praktyczne garnki nie tracą swojego połysku nawet przez długie lata. Projektanci firmy Silit wykorzystali prosty i bardzo praktyczny design, który odpowiada wszystkim wymogom dotyczącym naczyń do użytku codziennego. Garnki Accento są idealne nie tylko do zdrowego gotowania, ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia.

Niemiecka firma Silit wprowadziła na rynek praktyczne garnki najwyższej jakości Accento wykonane z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Garnki są przystosowane do gotowania z użyciem małej ilości wody. Przygotowane potrawy zachowują więcej witamin, substancji mineralnych, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Dzięki wykorzystanym materiałom są bowiem idealnie przystosowane do pieczenia i gotowania z dużą wydajnością energetyczną. Garnki Accento są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan® długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywek oszczędza cenną energię i czas.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250 °C. Pokrywki zostały zaprojektowane do energooszczędnego gotowania. Do ich wykonania użyto żaroodpornego szkła i wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej, można ich używać w piekarniku w temperaturze maks. 180 °C.

Garnki i pokrywki serii Accento czyści się łatwo, dzięki gładkiej powierzchni. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce.

Ostrzeżenie:

 • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
 • Gorących pokrywek nie chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
 • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech powierzchni ceramicznej. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długą żywotnością. Silit udziela na materiałSilargan® dłuższej gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL0220175011

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!