produkt nie jest już w sprzedaży

Rondel 16 szt. Nature Colours White

Silargan®, pokrywka nierdzewna z systemem przesuwnym

Opis produktu

Naczynia serii Nature Colours, krótki opis:

 • Naczynia do zdrowego gotowania, pieczenia, serwowania czy przechowywania przygotowanego jedzenia
 • Pokrywki ze stali nierdzewnej z silikonowymi uchwytami przystosowanymi do używania w piekarniku w temperaturze maks. 180 °C
 • Przesuwny system pokrywki do doskonałej kontroli odparowywania i łatwego zlewania
 • Grube dno do gotowania energooszczędnego, przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
 • Odporne na temperaturę, nienagrzewające się ucha/uchwyty ze stali nierdzewnej
 • z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
 • Materiał jest niezwykle twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki, łatwo się czyści
 • Idealnie zaprojektowane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
 • Garnki mają system piętrowy, dzięki czemu oszczędzają miejsce
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Innowacyjna seria Nature Colours wprowadza do kuchni nowy, modny kolor bieli, elegancką czerń i czarujące naturalne kolory: zielony Ocean Green i niebieski Mountain Blue. Wytrzymałe, a jednocześnie eleganckie i praktyczne garnki Nature Colours są zrównoważonym połączeniem elegancji i praktycznej formy. Są idealne nie tylko do zdrowego gotowania, ale również do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Piękne kolory ożywią dom i zmienią zwykłe gotowanie w przyjemność.

Niemiecka firma Silit, wieloletni lider w produkcji najwyższej jakości naczyń, prezentuje garnki najlepszej jakości serii Nature Colours wykonane z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Garnki są przystosowane do gotowania z użyciem małej ilości wody. Przygotowane potrawy zachowują więcej witamin, substancji mineralnych, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Dzięki wykorzystanym materiałom są bowiemidealnie przystosowane do pieczenia i gotowania z dużą wydajnością energetyczną. Garnki Nature Colours są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan®długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywekoszczędza cenną energię i czas.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250 °C. Wzrok przyciągają masywne pokrywki zaprojektowane w celu energooszczędnego gotowania. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej. Pokrywki są perforowane w celu zapewnienia ujścia pary i posiadają przesuwny system do doskonałej kontroli podczas gotowania. Z pomocą pokrywek można odcedzać bezpiecznie bez użycia cedzaka. Silikonowe uchwyty natomiast chronią przed poparzeniem i jednocześnie ułatwiają odcedzanie.

Garnki i pokrywki serii Nature Colours, dzięki gładkiej powierzchni i możliwości rozmontowania systemu do odcedzania, łatwo się czyści. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce.

Ostrzeżenie:

 • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
 • Gorących pokrywek nie chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
 • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2101289975

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu