-10 %

produkt nie jest już w sprzedaży

Rondel 16 cm Fresh Colours Polar White

Silargan®, bez pokrywki

Opis produktu

Naczynia serii Fresh Colours, krótki opis:

 • Zapewniają zdrowe gotowanie, pieczenie, serwowanie i przechowywanie jedzenia
 • Pokrywki nierdzewne z otworem zapewniającym ujście pary, przystosowane do używania w piekarniku
 • Ucha garnków z polerowanej stali nierdzewnej, podczas gotowania minimalnie się nagrzewają
 • Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
 • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
 • Materiał jest nadzwyczajnie twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki i łatwo się czyści
 • Nie zawiera niklu, odpowiedni dla alergików
 • Idealnie zaprojektowane brzegi garnków do wygodnego odcedzania bez rozlewania
 • Garnki mają system piętrowy do zaoszczędzenia miejsca
 • Można myć w zmywarce do naczyń
 • Produkt otrzymał prestiżową nagrodę za design: iF product design award

Niemiecka firma Silit, wieloletni lider w produkcji wysokiej jakości naczyń, prezentuje garnki najwyższej jakości serii Fresh Colours wykonane z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Seria Fresh Coloursrozświetli nowoczesną kuchnię fantastyczną bielą, orzeźwiającą zielenią lub nada jej elegancji dzięki błyszczącej czerni. Wytrzymałe, a jednocześnie estetyczne i praktyczne garnki Fresh Colours są idealne nie tylko do gotowania, ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Ożywią dom i zmienią zwykłe gotowanie w przyjemność.

Garnki są przystosowane do gotowania z użyciem małej ilości wody. Przygotowane potrawy zachowują więcej witamin, substancji mineralnych, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Dzięki wykorzystanym materiałom są bowiem idealnie przystosowane do pieczenia i gotowania z dużą wydajnością energetyczną. Garnki Fresh Colours są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan®długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywek oszczędza cenną energię i czas.

Kolejną zaletą garnków z tej serii jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250 °C. Masywne pokrywki z otworem dla ujścia pary są zaprojektowane w celu zapewnienia energooszczędnego gotowania. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej, dlatego można ich używać w piekarniku.

Garnki i pokrywki serii Fresh Colours dzięki gładkiej powierzchni łatwo się czyści. Naczynie jest przystosowane do mycia w zmywarce.

Ostrzeżenie:

 • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
 • Gorących pokrywek nie chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
 • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit opracowała wyjątkowy materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej stali ferromagnetycznej i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długą żywotnością. Silit udziela na materiał Silargan® przedłużonej gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są twarde i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL4216173501

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu