Römertopf

> Pierwszoklasowy niemiecki producent ceramicznych garnków rzymskich
> Produkcja specjalnymi technologiami
> Naturalna glina
> Pzygotowanie potraw całkowicie bez tłuszczu

109151

Niemiecka firma RÖMERTOPF® jest znana na całym świecie, zwłaszcza z produkcji unikalnych, ceramicznych garnków rzymskich . Jednak marka z 50-letnią historią oferuje również wiele innych produktów do pieczenia, konserwacji żywności lub grilla . Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy naturalnych materiałów produkty nie starzeją się i zachowują swoje unikalne właściwości przez wiele lat.

Marka RÖMERTOPF® znana jest na rynku międzynarodowym od 50 lat. Tak zwany Doniczka rzymska, po raz pierwszy zaprezentowana na targach w Hanowerze w Niemczech w 1967 roku, była wówczas rewolucyjną innowacją i stała się przebojem, zwłaszcza wśród zwolenników zdrowego stylu życia. Forma do pieczenia wykonana z naturalnej wypalonej gliny pozwala na przygotowanie potraw całkowicie beztłuszczowych, tylko we własnym soku. Przez lata marka wyrobiła sobie markę wśród kucharzy amatorów i profesjonalnych, zwłaszcza dzięki swoim typowym owalnym formom do pieczenia. Jednak w jej asortymencie znajduje się również szereg produktów do grillowania, specjalne formy do pieczenia, pojemniki do przechowywania i inne pomocniki. Produkty wykonane są w specjalnych technologiach z naturalnej gliny pochodzącej z oryginalnych złóż, których nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie. Dzięki zarejestrowanej na całym świecie marce RÖMERTOPF® każdy klient może być pewien, że kupuje niepowtarzalny oryginał.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie