Robbe & Berking

Robbe & Berking to jedna z najlepiej prosperujących marek luksusowych w Niemczech. Rodzinna firma z wieloletnią historią zajmuje się produkcją produktów ze srebra, w szczególności srebrnych sztućców. Praca ze srebrem wymaga dużej kreatywności artystycznej i umiejętności zawodowych, dlatego marka jest synonimem niezrównanej jakości. Robbe & Berking marka

Robbe & Berking to niemiecki producent ekskluzywnych srebrnych akcesoriów, sztućców i naczyń stołowych. Jej historia sięga 1874 roku. Rodzina z pokolenia na pokolenie wytwarza swoją sztukę - od najwyższej obróbki srebra po najdrobniejszy szczegół. Jednak oprócz tradycji Robbe & amp; Berking stale udoskonala procesy technologiczne, które podają sobie ręce z dziedzictwem oryginalnego rzemiosła. Sztućce i akcesoria do jadalni z R& B są wysoko cenione przez ekspertów i pasjonatów z całego świata. Jakość i bezkompromisowe wykonanie w połączeniu z tradycyjną sztuką obróbki srebra tworzą arcydzieła, które nie mają konkurencji w skali globalnej.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie