Regulowany wałek z kolorowymi krążkami Joseph Joseph

Kod: JS20085
189 zł –26 %
Regulowany wałek z kolorowymi krążkami Joseph Joseph
189 zł –26 % 139 zł
W magazynie (> 5 Szt)

Wyzwanie projektowe Joseph Joseph: wałkowanie idealnie płaskich arkuszy ciasta

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Joseph Joseph: wałkowanie idealnie płaskich arkuszy ciasta

Rozwiązanie: regulowany wałek Joseph Joseph

Ciasto na świąteczne ciasteczka, makaron, pizzę czy strudel wymaga idealnie równej grubości. Dzięki czterem nakładanym krążkom, nowy wałek do ciasta Joseph Joseph może stać się Twoją prawą ręką za każdym razem, gdy przychodzi do pieczenia. Wystarczy wybrać grubość od 2 do 10 mm, a rezultatem będą idealnie równe kawałki ciasta. Aby mieć pewność, że wszystko jest od linijki, można ją znaleźć bezpośrednio na wałku i idealnie odmierzyć rozmiar zgodnie z formą, w której będzie się piekł. Wałek jest nie tylko dla tych, którzy kochają pieczenie, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć i nie chcą zmagać się z powolnymi sukcesami. Dzięki temu narzędziu, wyniki będą idealne już przy pierwszej próbie.

 • Precyzyjne wałkowanie ciasta z możliwością wyboru grubości
 • 4 pary tarcz regulacyjnych do grubości ciasta 2 mm, 4 mm, 6 mm i 10 mm
 • Wykonane z tworzywa sztucznego nie zawierającego BPA - można myć w zmywarce (również śruby mocujące)
 • Wałek z drewna - wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i pozostawić do idealnego wyschnięcia po użyciu
 • W celu wydłużenia żywotności można potrzeć wałek olejem przed dłuższym przechowywaniem
 • Dostarczamy w pięknym pudełku prezentowym.
 • Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

  Parametry dodatkowe

  Kategoria: Naczynia cukiernicze
  Gwarancja: 2 lata
  Waga: 0.56 kg
  Rodzaj produktu: Pomoce cukiernicze
  K překladu: CZ AUTO-PRO
  Margin: A

  Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

  Dodaj komentarz
  Nie wypełniaj tego pola:

  Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

  Nie wypełniaj tego pola:

  Please log in again

  We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

  Thank you for your understanding.

  Zaloguj sie