produkt nie jest już w sprzedaży

Ręcznik 50 x 100 cm błękitny Dreamflor®, Fischbacher

Opis produktu

Wyjątkowo wysokiej jakości ręcznik Dreamflor® marki Christian Fischbacher został wykonany w Szwajcarii ze 100% pierwszorzędnej bawełny dostarczanej przeważnie z Ameryki i Egiptu. Specjalna metoda tkania zapewnia jego nieporównywalnie wyższą chłonność w stosunku do normalnych ręczników frotte. Dzięki gramaturze 420 g/m² jest wyjątkowo puszysty i bardzo przyjemny dla ciała, a równocześnie lekki. Pokochają go Państwo od pierwszego dotyku...

Ręcznik Dreamflor docenią Państwo po odświeżającej kąpieli czy prysznicu. Ozdobna bordiura na obu brzegach jest nie tylko atrakcyjna, ale pomaga również ręcznikowi zachować jego kształt. Zalecamy pranie w 60° C bez wybielaczy i suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie ciepłym powietrzem spowoduje, że ręczniki będą jeszcze bardziej puszyste. (Suszarka pomaga "otworzyć" bawełniane włókna, które normalnie otworzyłyby się dopiero podczas użycia. Właściwości absorpcyjne są w obu przypadkach takie same, ręczniki są jednak delikatniejsze w dotyku). Wysoką jakość produkcji potwierdza również długa żywotność materiału.

Luksusowa seria Dreamflor® w skrócie:

 • Wykonano w Szwajcarii ze 100% bawełny 420 g/m2
 • Wyjątkowo miękkie i wyjątkowo chłonne frotte
 • Specjalna metoda produkcji zwiększająca chłonność
 • Długa żywotność materiału
 • Ręczna kontrola jakości
 • Ozdobna bordiura na obu brzegach ręcznika
 • Kształt nie zmieni się po praniu
 • Pętelka do zawieszenia
 • Spełnia wymagania Öko-Tex Standard 100
 • Prać w pralce w 60° C, biały kolor w 95° C
 • Zaleca się suszenie w suszarce bębnowej (w średniej temperaturze)
 • W ofercie w wielu rozmiarach i kolorach

Luksusowe puszyste ręczniki z serii Dreamflor® znanej na całym świecie marki Christian Fischbacher przynoszą chlubę swojej firmie, która swój prestiż buduje już od 1819 roku. Są one niewiarygodnie miękkie i dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu również wyjątkowo chłonne.

Dla luksusowej marki, która ma swoje oddziały na całym świecie od Ameryki po Japonię oraz ma związki z paryską kulturą mody i na przykład z imieniem Gianni Versace, oczywistością jest spełnienie warunków Öko-Tex Standard 100. (Certyfikat zapewnia, że tkaniny nie zawierają niebezpiecznych materiałów i są wykonane w zgodzie z surowymi wytycznymi Unii Europejskiej dotyczącymi między innymi ochrony środowiska.)

Atrakcyjny design z bordiurą i wykorzystanie harmonijnych kolorów czynią z ręczników Dreamflor® nieodzowny element nowoczesnego życia. Ręczniki są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, w ofercie można znaleźć także ręczniki dwukolorowe oraz w paski. Pozwólcie sobie na chwilę błogości i wybierzcie ten swój!

  KOD: CF70140

  Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

  Ulepszamy dla Was Kulinę!

  Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!