Joseph Joseph

Ręczna tarka spiralna z pojemnikiem i wymiennymi ostrzami Spiro™

nie tylko dla fanów surowych warzyw, kompaktowe przechowywanie

  • 117,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: JS20105
Marka: Joseph Joseph
Kolor / wymiary: wiosenna zieleń, żółty, zieleń o odcieniu trawy, szary / 7,8 x 7,8 x 16 cm
Materiał: plastik bez BPA
stal nierdzewna

Opis produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: łatwe przygotowanie "spaghetti" z warzyw

Rezultat: ręczna tarka spiralna Spiro

Warzywne spaghetti dostało zielone światło! Większość tarek spiralnych jest jednym z wielu przyborów kuchennych, które zabierają miejsce w kuchni. Projektantom Joseph Joseph udało się stworzyć spiralną tarkę, która łatwo zmieści się wśród kubków do herbaty. Jest nie tylko kompaktowa, ale i pomysłowa. Działa jak temperówka. Na zbiorniczek należy nałożyć nakładkę z ostrzem i dociskając, obracać nakrętką warzywa, które będą przerabiane na grubsze lub cieńsze nitki. Oprócz 2 typów ostrzy, w zestawie znajduje się się także nakładka, która zetrze ser. Po skończeniu pracy możecie Państwo umyć produkt w zmywarce do naczyń, a nakładki włożyć do pojemniczka. Może warto przyrządzić spaghetti z cukinii, które po zmieszaniu z sosem stanie się ulubionym przysmakiem najmłodszych biesiadników? Cała rodzina może tym sposobem jeść o wiele więcej warzyw, nawet o tym nie wiedząc.

  • Tarka spiralna do częstego użycia
  • Pojemnik + 3 strugające nakładki + 1 wieczko dociskające
  • Nierdzewne ostrze klingi, grube i cienkie nitki, struganie
  • Wszystko zmieści się w pojemniku, idealne rozwiązanie w podróży i podczas przechowywania
  • Wykonano z tworzywa sztucznego bez dodatku BPA
  • Można myć w zmywarce do naczyń

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

KOD PRODUCENTA: 20105

O firmie Joseph Joseph

Joseph Joseph

Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Od 2003 roku klienci w ponad 100 krajach z niecierpliwością oczekują na inteligentne innowacje stwarzane pod marką Joseph®Joseph.