produkt nie jest już w sprzedaży

Ramekin V 0,15 l czarny matowy Belle Cuisine

Opis produktu

Miska do zapiekania Ramekin o obj. 0,15 l czarna matowa Belle Cuisine jest idealna do zapiekania i duszenia małych porcji potraw. Można ją wykorzystać również do ziemniaków au gratin, mini babeczek, muffinek lub sufletów, które w tej misce na nakrytym stole będą wyglądały doskonale.

Seria Belle Cuisine to niezliczona ilość praktycznych naczyń do zapiekania i garnków o bardzo oryginalnej francuskiej stylistyce. Zostały wykonane z najwyższej jakości porcelany prosto z Francji, ich mycie jest niesłychanie łatwe.

Seria Belle Cuisine to niezliczona ilość praktycznych naczyń do zapiekania i garnków o bardzo oryginalnej francuskiej stylistyce.

Wszystkie produkty z serii Belle Cuisine są wykonane z wysokiej jakości 100% naturalnej francuskiej porcelany firmy REVOL, nie zawierającej niebezpiecznych związków chemicznych takich jak kadm czy ołów. Powierzchnia naczyń jest idealnie gładka, nie absorbuje tłuszczów ani zapachów, nie pozostają na niej bakterie. Oznacza to gwarancję higienicznego gotowania dla Państwa i Państwa najbliższych. Porcelana wytrzymuje szoki temperatury, Można ją stosować w piekarnikach (+300°C), w kuchenkach mikrofalowych, w zamrażalnikach i myć w zmywarce.

KOD: RV642084

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!