produkt nie jest już w sprzedaży

Ramekin obj. 0,17 l paprykowy Froissés

Opis produktu

Miska do zapiekania Ramekin jest idealna do zapiekania i duszenia małych porcji potraw. Można ją wykorzystać również do ziemniaków au gratin, mini babeczek, które w tej misce na nakrytym stole będą wyglądały doskonale. Można ją także wykorzystać jako sosjerkę lub miseczkę do serwowania orzeszków podczas przyjęcia.

Froissés to oryginalne i dowcipne akcesoria do Twojej kuchni. Popuść wodze fantazji, ożywiając swój stół i miło zaskakując gości. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości 100% naturalnej francuskiej porcelany, nie zawierającej niebezpiecznych związków chemicznych takich jak kadm czy ołów. Powierzchnia naczyń jest idealnie gładka, nie absorbuje tłuszczów ani zapachów, nie pozostają na niej bakterie. Oznacza to gwarancję higienicznego gotowania dla Państwa i Państwa najbliższych. W ofercie ogromny wybór kolorów.

KOD: RV644824

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!