Ramekin biały, obj. 0,13 l Cook&Play

Kod: RV640024
Outlet
Marka: REVOL
33 zł –52 %
Ramekin biały, obj. 0,13 l Cook&Play
33 zł –52 % 16 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Miska do zapiekania Ramekin o obj. 0,13 l jest idealna do zapiekania i duszenia małych porcji potraw. Można ją wykorzystać również do ziemniaków au gratin, mini babeczek, muffinek lub sufletów, które w tej misce na nakrytym stole będą wyglądały doskonale. Miska nadaje się również do serwowania różnych sosów do grillowania, salsy do nachos, orzeszków itp. Wspaniale będzie się prezentować wraz z którąś z tac z tej serii.

Wszystkie naczynia z serii Cook&Play posiadają system piętrowy, co ułatwia ich przechowywanie. Niepowtarzalne właściwości porcelany Revol umożliwią Ci gotowanie potraw i ich serwowanie w tym samym naczyniu. Seria ta oferuje elegancką porcelanę najwyższej jakości do przygotowywania potraw i ich serwowania. Spełni Twoje wymagania dotyczące wykonania, funkcjonalności i estetyki. Każdy produkt ma małe uszko, ułatwiające posługiwanie się nim. Wszystkie misy, formy i ramekiny do zapiekania dokładnie pasują do specjalnie ukształtowanych tac, oferowanych w ramach niniejszej serii. Popuść wodze swej fantazji, łącząc, zestawiając i wkładając jeden w drugi produkty Cook&Play, aby w jak najlepszy i najzabawniejszy sposób zaprezentować swe kulinarne dzieła na stole. Popuść wodze swojej fantazji i kreatywności, sprawiając radość sobie i swoim gościom.

Wszystkie produkty z serii Cook&Play są wykonane z wysokiej jakości 100% naturalnej francuskiej porcelany firmy REVOL, nie zawierającej niebezpiecznych związków chemicznych takich jak kadm czy ołów. Powierzchnia naczyń jest idealnie gładka, nie absorbuje tłuszczów ani zapachów, nie pozostają na niej bakterie. Oznacza to gwarancję higienicznego gotowania dla Państwa i Państwa najbliższych. Porcelana wytrzymuje szoki temperatury, Można ją stosować w piekarnikach (+300°C), w kuchenkach mikrofalowych, w zamrażalnikach i myć w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Formy do pieczenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1 kg
Kolor: Biały
Rodzaj produktu: Forma do pieczenia
Seria: REVOL Cook&Play
Margin: E
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie