Bamix

Popychacz do malaksera®

do mielenia przypraw

  • 65,00 zł
  • w magazynie 2 szt.
    kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: BX440011
Marka: Bamix
Materiał: stal nierdzewna
szkło akrylowe

Opis produktu

Popychacz to wyposażenie malaksera bamix®. Poprzez zmniejszenie miksowanej objętości pomaga zwiększyć efektywność przetwarzania lekkich i drobnych produktów, jakimi są zioła i przyprawy, na przykład ziarenka pieprzu. Idealnie nadaje się do mielenia maku. (Przeznaczony wyłącznie do malaksera bamix 200 ml).

Duże kawałki, na przykład suszone grzyby, suszone krewetki, prażone nasiona soi lub laskę wanilii należy pokroić na kawałki o wielkości ok. 1 cm. Następnie należy je najpierw posiekać w malakserze, a dopiero później włożyć popychacz.

Bamix® to niezawodne blendery do użytku domowego i profesjonalnego. Dzięki nim cicho, bez wysiłku i niezwykle szybko mogą Państwo ubić białka i majonez, zmiksować warzywa na zupę, przygotować domowe guacamole, sosy i kremy, a także rozdrobnić mrożone owoce do domowych lodów śmietankowych. Można ich używać nawet w delikatnych szklanych naczyniach albo bezpośrednio w garnku, w którym właśnie Państwo gotują.

KOD PRODUCENTA: 440.011

O firmie Bamix

Bamix

Szwajcarskie blendery bamix® roku 1950 pojawiły się po raz pierwszy dzięki ich wynalazcy Rogerowi Perrinjaquetowi. Od tego czasu przeszli przez ulepszenia designowe i otrzymali kilka nowych patentów, serce urządzenia pozostaje nadal takie samo. Produkowane są w Szwajcarii i szefowie kuchni znają je jako uniwersalne, bardzo wydajne i ciche blendery.