produkt nie jest już w sprzedaży

Pokrywka szklana z plastikowym uchwytem 18 cm Quadro

nierdzewny uchwyt i krawędź

Opis produktu

Szklana pokrywka z nierdzewnym uchwytem Quadro pasuje do garnków i rondli Silit z serii Quadro.

Jest idealna do oszczędnego gotowania i duszenia. Doskonale dopasuje się do garnka, dzięki czemu wilgoć i cenna para, w której koncentrują się wszystkie smaki i zapachy, nie zostaje na zawsze stracona. Mięso, warzywa i ryby możemy gotować i dusić na minimalnej ilości tłuszczu lub wody.

Dzięki wykorzystaniu przezroczystego materiału – najwyższej jakości, odpornego na wysoką temperaturę szkła, mogą Państwo śledzić proces gotowania bez konieczności podnoszenia pokrywki. Ułatwicie sobie tak pracę w kuchni, a także oszczędzicie czas i cenną energię.

  • Odpowiednia do naczyń z serii Quadro o średnicy 18 cm
  • Wykonana z najwyższej jakości szkła
  • Uchwyt ze szlachetnej stali nierdzewnej, która się nie nagrzewa
  • Specjalnie kształtowana krawędź, która perfekcyjnie dopasuje się do garnka
  • Z nierdzewnej stali szlachetnej Cromargan®
  • Łatwo się czyści
  • Można myć w zmywarce

Naczynia Quadro otwierają zupełnie nową erę gotowania. Innowacyjny kwadratowy kształt garnków oferuje większą pojemność i lepsze wykorzystanie powierzchni do gotowania. Sposób użycia garnków zostaje ten sam, jednak oszczędzają miejsce podczas gotowania i przechowywania naczyń. Co więcej, niezwykły nowoczesny design idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni.

Naczynia Quadro są idealne nie tylkodo gotowania, pieczenia, ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Te garnki najwyższej jakości są wykonane z unikalnego materiału Silargan®. Chodzi o wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni, który jest bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Garnki są przystosowane do energooszczędnego gotowania. Są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan®długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywek oszczędza cenną energię i czas. Jakości odpowiada także długa żywotność, którą docenią nie tylko entuzjaści ekologii.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250°C. Ciężkie pokrywki są zaprojektowane do energooszczędnego gotowania. Do ich produkcji użyto żaroodpornego szkła i dobrej jakości polerowanej stali nierdzewnej, można ich używać w piekarniku w temperaturze do 180°C.

Garnki i pokrywki serii Quadro, dzięki gładkiej powierzchni i praktycznemu designowi, łatwo się czyści. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce.

Ostrzeżenie:

  • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
  • Gorących pokrywek nie chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
  • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech powierzchni ceramicznej. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniemnajwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® dłuższej gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są twarde i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2151296485

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu