Pokrywka nierdzewna Ø 14 cm French Collection Mont Bleu

Kod: DB375414
199 zł –34 %
Pokrywka nierdzewna Ø 14 cm French Collection Mont Bleu
199 zł –34 % 131 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Mocne pokrywki nierdzewne do naczyń z serii Mont Bleu - French collection wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej. Inspiracją dla ich odlewanych ze stali nierdzewnej uchwytów o niezwykłym designie był paryski zabytek, Most Aleksandra III. Eleganckie i oryginalne wzornictwo, które doskonale nadaje się do serwowania potraw i prezentacji na stole. Pokrywki pasują do naczyń całej serii, z wyjątkiem płytkich patelni (DB375020 - DB375028).

Założona w 1830 roku francuska firma de Buyer jest od dziesięcioleci uznaną marką w profesjonalnej gastronomii. Z naczyniami z serii Mont Bleu - French collection rozszerza swą działalność także na polu wymagających gospodarstw domowych. Naczynia ze specjalnym ferromagnetycznym dnem są odpowiednie na wszystkie typy kuchenek, ale przede wszystkim przeznaczone są do płyt indukcyjnych. W niecodziennym designie serii Mont Bleu - French collection zakochają się miłośnicy romantycznego Paryża, słynącego ze sztuki kulinarnej. Dzięki swej długiej żywotności i wspaniałym cechom użytkowym, naczynia de Buyer są idealnym prezentem dla każdego.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pokrywki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Pokrywki
Rozmiar: 14 cm
Seria: de Buyer Mont Bleu
Margin: A
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie