Pojemnik na przybory kuchenne ze stali nierdzewnej Surface™ Joseph Joseph

Kod: JS85114
219 zł –8 %
Pojemnik na przybory kuchenne ze stali nierdzewnej Surface™ Joseph Joseph
219 zł –8 % 201 zł
W magazynie (1 Szt)

Wyzwanie projektowe Joseph Joseph: przechowywanie podstawowych przyborów kuchennych i noży na blacie roboczym

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Joseph Joseph: przechowywanie podstawowych przyborów kuchennych i noży na blacie roboczym

Rozwiązanie: pojemnik na przybory Surface

Kiedy w kuchni jest "ciasno", najlepiej mieć wszystko pod ręką. Praktyczny stojak na przybory kuchenne podzielony jest na osobne sekcje na noże i przybory. Wąskie szczeliny to najlepszy możliwy sposób na zabezpieczenie noży przed stępieniem lub uszkodzeniem ostrza. Aby zwiększyć praktyczność, w dolnej części pojemnika znajduje się podkładka na łyżkę kuchenna.

  • Pojemnik do przechowywania narzędzi kuchennych i noży
  • Prosta i praktyczna konstrukcja z eleganckiej stali nierdzewnej
  • Wyjmowana podkładka na łyżkę kuchenna
  • Nadaje się wyłącznie do mycia ręcznego

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Organizacja w kuchni
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.72 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Organizator
Seria: Joseph Joseph Surface™
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie