Kod: WS23520157
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Szarobrązowy
Kolor / wymiary: szarobrązowy / szer. 23 cm, dł. 42 cm, wys. 17 cm
Materiał: wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Retro klasyka w stylu lat 40-tych. Chlebak Grandy, niezastąpiony pomocnik dla miłośników stylu retro. Idealny do przechowywania chleba, pieczywa, ciastek lub czegokolwiek, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Pieczywo zachowuje w nim świeżość nawet do pięciu dni, a dzięki oryginalnemu designowi retro ożywi Twoją kuchnię.

Akcesoria kuchenne Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, staną się ozdobą Twojej kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 235201-57

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.