produkt nie jest już w sprzedaży

Pojemnik na artykuły spożywcze z wizjerem i kolorowym wieczkiem miętowy

Opis produktu

Popularny retro pojemnik na artykuły spożywcze z lubianej kolekcji Classic Line niemieckiej firmy Wesco w tym roku pojawia się w nowym designie – z kolorowym, ozdobnie karbowanym wieczkiem oraz z prostokątnym wizjerem wykonanym z najwyższej jakości plastiku.

Pojemnik idealnie nadaje się do przechowywania różnego rodzaju artykułów spożywczych takich jak kawa, cukier, mąka, makaron, płatki itp. Szczelne wieczko chroni zapasy przed niepożądaną wilgocią.

Idealnie komponuje się z chlebakiem Wesco Elly. Pojemnik nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Nowości 2017

W roku 2017, z okazji swojej 150. rocznicy firma Wesco przedstawia nowe produkty z serii Classic Line w której znajdziemy chlebak Elly czy pojemniki na ciastka oraz żywność. Tradycyjnie dla firmy Wesco nowe produkty są inspirowane klasycznymi formami popularnymi w przeszłości. 150 lat firmy Wesco – półtora wieku tradycji i doświadczenia.

Bardzo popularny obecnie design produktów Wesco powstał w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, kiedy firma produkowała kosze na śmieci i chlebaki w czysto funkcjonalnym designie zainspirowanym duchem swoich czasów. Chociaż w tym czasie produkty są już dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, ich design podąża głównie za aspektami funkcjonalnymi. Z biegiem czasu tradycyjne i proste kształty stają się coraz bardziej popularne. Popularność stylu retro jest dowodem na to, że niektóre elementy designu są po prostu nieśmiertelne.

Niemiecka marka Wesco zyskała popularność głównie dzięki unikalnym koszom na śmieci. Jej portfolio obejmuje również wiele dodatków i pomocników do kuchni i mieszkania w wyrazistych i przygaszonych kolorach, które pięknie ze sobą harmonizują.

Dodatki do kuchni Wesco w amerykańskim stylu wyprodukowane z niemiecką precyzją będą ozdobą Państwa kuchni. Wytrzymają długie lata nawet przy codziennym użytkowaniu, dzięki czemu produkty marki Wesco są przeznaczone nie tylko dla miłośników designu, ale także dla entuzjastów ekologii. Stupięćdziesięcioletnie doświadczenie firmy w obróbce stali gwarantuje wysoką jakość.

KOD: WS32120651

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu