Kod: WS32120362
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Czarny
Kolor / wymiary: czarny / dł. 11 cm, wys. 19,5 cm, obj. 1,65 l
Materiał: plastik
szkło akrylowe

Opis produktu

W pojemnikach Wesco Państwa produkty spożywcze będą wyglądać wyjątkowo. Są one nie tylko stylowe, ale również praktyczne - dzięki wizjerowi będą Państwo zawsze dokładnie wiedzieć, które produkty trzeba dokupić. Chromowane wieczko doskonale przylega dzięki gumowemu paskowi. Pojemniki są wyprodukowane z wyjątkowo wysokiej jakości plastiku. Nie nadają się do mycia w zmywarce.

Akcesoria kuchenne Wesco wykonane w amerykańskim stylu i z niemiecką precyzją staną się ozdobą Państwa kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 321203-62

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.