Kod: WS22350102
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Czerwony
Kolor / wymiary: czerwony / szer. 12,5 cm, wys. 11,9 cm
Materiał: szkło akrylowe
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Pojemnik najnowszej generacji Miniball: prosto z kosmosu na Państwa stół! Metalowa kula do przechowywania z wizjerem. Idealna na drobiazgi i małe skarby. Doskonale nadaje się do przechowywania słodyczy, spinaczy, może też posłużyć jako stylowa skarbonka. Zamkniecie ją Państwo z łatwością za pomocą przezroczystego akrylowego wieka. Pojemnik nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Akcesoria kuchenne Wesco wykonane w amerykańskim stylu i z niemiecką precyzją staną się ozdobą Państwa kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 223501-02

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.