Bamix

Pojemnik do blenderów 600 ml®

z pokrywką do przechowywania żywności

  • 52,00 zł
  • w magazynie 2 szt.
    kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: BX450026
Marka: Bamix
Kolor / wymiary: Ø 7,5–9 cm, wys. 15 cm, obj. 600 ml
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
odporny na temperaturę od -20 do +110°C
Tritan™ (kopoliester bez bisfenolu A)

Opis produktu

Pojemnik o objętości 600 ml jest przeznaczony do użytkowania z blenderami bamix®. Wykonany jest z Tritanu, bardzo wytrzymałego plastiku, który spełnia ścisłe normy dla materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, jest odporny na temperaturę do 110°C, uderzenia i zadrapania. W zestawie z praktyczną pokrywką uszczelniającą w szarym kolorze do przechowywania żywności w lodówce.

  • Wykonany z Tritanu, plastiku niezawierającego BPA
  • Odporny na uderzenia i zadrapania
  • Nadaje się do kuchenki mikrofalowej
  • Nadaje się do zmywarki
  • Pokrywka uszczelniająca do przechowywania żywności

Bamix® to niezawodne blendery do użytku domowego i profesjonalnego. Dzięki nim cicho, bez wysiłku i niezwykle szybko mogą Państwo ubić białka i majonez, zmiksować warzywa na zupę, przygotować domowe guacamole, sosy i kremy, a także rozdrobnić mrożone owoce do domowych lodów śmietankowych. Można ich używać nawet w delikatnych szklanych naczyniach albo bezpośrednio w garnku, w którym właśnie Państwo gotują.

KOD PRODUCENTA: 450.026

O firmie Bamix

Bamix

Szwajcarskie blendery bamix® roku 1950 pojawiły się po raz pierwszy dzięki ich wynalazcy Rogerowi Perrinjaquetowi. Od tego czasu przeszli przez ulepszenia designowe i otrzymali kilka nowych patentów, serce urządzenia pozostaje nadal takie samo. Produkowane są w Szwajcarii i szefowie kuchni znają je jako uniwersalne, bardzo wydajne i ciche blendery.