Bamix

Pojemnik do blenderów 400 ml®

z pokrywką do przechowywania żywności

  • 38 zł
  • w magazynie 9 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Pojemnik o objętości 400 ml jest przeznaczony do użytkowania z blenderami bamix®. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego plastiku, który spełnia ścisłe normy dla materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, jest odporny na temperaturę do 150°C, uderzenia i zadrapania. W zestawie z praktyczną pokrywką uszczelniającą w szarym kolorze do przechowywania żywności w lodówce.Idealny do przyrządzania domowego majonezu.

  • Wykonany z wysokiej jakości polimeru (SAN)
  • Odporny na uderzenia i zadrapania
  • Nadaje się do kuchenki mikrofalowej
  • Nadaje się do zmywarki
  • Pokrywka uszczelniająca do przechowywania żywności

Bamix® to niezawodne blendery do użytku domowego i profesjonalnego. Dzięki nim cicho, bez wysiłku i niezwykle szybko mogą Państwo ubić białka i majonez, zmiksować warzywa na zupę, przygotować domowe guacamole, sosy i kremy, a także rozdrobnić mrożone owoce do domowych lodów śmietankowych. Można ich używać nawet w delikatnych szklanych naczyniach albo bezpośrednio w garnku, w którym właśnie Państwo gotują.

KOD PRODUCENTA: 470.005

O firmie Bamix

Bamix

Szwajcarskie blendery bamix® roku 1950 pojawiły się po raz pierwszy dzięki ich wynalazcy Rogerowi Perrinjaquetowi. Od tego czasu przeszli przez ulepszenia designowe i otrzymali kilka nowych patentów, serce urządzenia pozostaje nadal takie samo. Produkowane są w Szwajcarii i szefowie kuchni znają je jako uniwersalne, bardzo wydajne i ciche blendery.

Kod: BX470005
Marka: Bamix
Kolor / wymiary: Ø 7,5 cm, wys. 12,5 cm, obj. 400 ml
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
odporny na temperaturę do 150°C
plastik