Podstawka do filiżanki cappuccino Magic Garden Black Seeds Rosenthal 11,5 cm

Kod: RS1085042631514721
Marka: Rosenthal
60 zł –45 %
Podstawka do filiżanki cappuccino Magic Garden Black Seeds Rosenthal 11,5 cm
60 zł –45 % 33 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Zastawa stołowa Magic Garden Seeds Black wykonana jest z białej porcelany premium i ozdobiona czarnymi trójkącikami. Produkty nadają się do mycia w zmywarce i użycia w mikrofalówce.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja Magic Garden oparta jest na magicznej atmosferze ogrodów medycznych - Hortus Medicus. Mnisi i uczeni uprawiali w ogrodzie leczniczym magiczne rośliny, które stały się inspiracją dla kolekcji Magic Garden zaprojektowanej przez szwajcarską projektantkę Sachę Walckhoff.

Wszystkie produkty Rosenthal wyróżniają się wyjątkową formą, funkcjonalnością, jakością i wykonaniem oraz są synonimem prestiżowego "made in Germany".

Istnieją 3 podserie Magic Garden Black Seeds, Magic Garden Foliage i Magic Garden Blossom. Wszystkie te podserie wskazują na 3 etapy rozwoju ogrodu - nasiona, sadzonki/pędy i pełny rozkwit. Podserie te mogą być łączone lub wykorzystywane oddzielnie.

Zastawa stołowa Magic Garden Seeds Black wykonana jest z białej porcelany premium i ozdobiona czarnymi trójkącikami. Trójkąty te reprezentują czarne nasiona peruwiańskiego krzewu Annato, który Indianie używali jako ekstrakt głównie do barwienia skóry lub ochrony przed insektami. Produkty nadają się do mycia w zmywarce i użytku w mikrofalówce.

Korzyści

  • wysokiej jakości porcelana
  • wesoły, kolorowy design
  • zastawa stołowa nadaje się do mycia w zmywarce i do użycia w mikrofalówce

Parametry dodatkowe

Kategoria: filiżanki i spodki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Rozmiar: 12 cm
Rodzaj produktu: Spodek
Margin: E
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: