Podstawka na łyżki z podpórką biała Flour

Kod: EH110262
Promocja
99 zł –8 %
Podstawka na łyżki z podpórką biała Flour
99 zł –8 % 91 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Podstawka na łyżki sprawdza się głównie podczas gotowania w kuchni, jednak równie dobrze sprawdzi się również jako podstawka do odkładania bezpośrednio na nakrytym stole przyborów do nabierania potraw lub łyżek. Środkowe oparcie zapewni stabilność łyżce i jednocześnie służy ono do ocierania nadmiaru sosu z chochli przed dalszym nabieraniem.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia firmy Emile Henry można myć w zmywarce. Wytrzymują temperaturę do 250 °C.

Czy wiesz, że...?

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Biały
Material: Ceramika
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Emile Henry Flour

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: