Emile Henry

Płyta grillowa do ryb antracytowa Charcoal

ceramika BBQ®

  • 360,00 zł
  • w magazynie 2 szt.
    kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: EH797544
Marka: Emile Henry
Seria: Emile Henry Charcoal
Kolor / wymiary: antracytowy Charcoal / 50 x 28 x 5 cm
Materiał: ceramika HR®
można trzymać w zamrażalniku
nadaje się do zmywarki
nadaje się na BBQ
odporny na temperaturę do 500°C

Opis produktu

Płyta grillowa do ryb przeznaczona jest do grillowania bezpośrednio nad ogniem. Zapewnia rybom lub innym owocom morza charakterystyczny zapach dymu i zachowanie chrupkości. Płyta posiada wysoki rant co pozwala na grillowanie ryb bezpośrednio w marynatach. Karbowana powierzchnia zostawia charakterystyczne paski na grillowanych potrawach. Gładka, glazurowana powierzchnia ułatwia czyszczenie. Można myć w zmywarce do naczyń.

UWAGA: Płyta nie można stosować bezpośrednio na płycie grzewczej kuchenki, gdyż spowodowałoby to jej pęknięcie!

Każdy egzemplarz Emile Henry jest oryginałem: wszystkie naczynia wykonane są ręcznie ze stuprocentowo naturalnego materiału, co pozwala czerpać autentyczną przyjemność z kuchni francuskiej i sztuki korzystania z życia. Wysokiej jakości glina z Burgundii jest razem z glazurą wypalana w temperaturze 1100°C. Dlatego naczynia Emile Henry są odporne na uderzenia i zarysowania, co umożliwia nie tylko pieczenie w nich, ale również porcjowanie i serwowanie dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry można natychmiast po wyjęciu z zamrażalnika włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Wszystkie naczynia Emile Henry posiadają trwałe kolory i można je oczywiście myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: EH797544

O firmie Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry to tradycyjna francuska marka produkująca oryginalną burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Jej produkty z Burgundii czasem zaczęły pojawiać się w kuchniach poza krajem koguta galijskiego i są obecnie postrzegane jako idealne połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnego podejścia.